Przejdź do głównej zawartości

Ostatni post

Wielkie testowanie karmy Petvita

Na początku czerwca rozpoczęliśmy testowanie suchej i mokrej karmy Petvita. Muszę przyznać, że jest to nasza pierwsza współpraca i jestem z niej bardzo zadowolona. Wszystko co widzisz na zdjęciu, dostaliśmy do testowania. Sporo tego, nie? Do tego przesyłka przyszło ekspresowo, bo już na drugi dzień od zgłoszenia! Wielki plus dla Petvity i sklepu Krakvet ;)
W paczce można było znaleźć: - próbki karm jakie Petvita ma w swojej ofercie (darmowe próbki możesz zamówić tutaj) - 2 puszki karmy mokrej o smaku koniny, - 2 puszki karmy mokrej o smaku łososia, - 2 puszki karmy mokrej o smaku jagnięciny, - worek karmy suchej o smaku kurczaka 2,5 kg, - przysmaki treningowe 😍 - kubek do odmierzenia odpowiedniej ilości karmy.
Ale co to jest tak właściwie Petvita?  Petvita to marka holistycznych i bezzbożowych karm dla psów i kotów. Oferują kompleksowe i naturalne karmy dla naszych pupili. 
Karma holistyczna?  Karma holistyczna to wzorcowe i idealne żywienie dla Twojego pupila. Głównym celem karmy…

A + R?

Cześć! Bardzo miło mi widzieć Cię na moim blogu.
Jeżeli trafiłeś na tego bloga to fantastycznie, bo to oznacza, że interesujesz się tym samym co ja.

A ...? 

Nazywam się Agnieszka Roszak i mam 21 lat. Studiuję na II roku zoofizjoterapię i na I roku inspekcję weterynaryjną na bydgoskim uniwersytecie. Psami interesuję się od kiedy tylko pamiętam. Miałam to szczęście, że całe wakacje spędzałam u dziadków na wsi, a tam zwierzaków nie brakuje. Psy, koty, króliki, krowy, świnie, konie, kury, kaczki, gęsi - od wyboru do koloru. W wieku 12 lat dostałam upragnionego, własnego, tylko mojego psa w domu rodzinnym. Nawet nie wiecie jakie to straszne tyle czekać i namawiać rodziców na czworonoga. Mi zajęło to dobrych kilka lat, ale ostatecznie udało się. Fafik jest z nami do dzisiaj. Mimo, że to już senior, to nadal uwielbia biegać za swoją piłką i wcale nie widać po nim, że ma już 9 lat. 
Po maturze zamieszkałam razem z moim chłopakiem. Dużo myślałam o przygarnięciu psiaka, tym bardziej, że zostałam wolontariuszką w schronisku dla zwierząt i szkoliłam psy w programie "Lira". 
W październiku 2016 została podjęta decyzja. 

... + R?

 Brudny, wychudzony, przeraźliwe wystraszony i zmęczony. Takiego go zobaczyłam. I już wtedy wiedziałam, że musi być ze mną, że jest mój. Szybka decyzja, telefon. Miał zostać na 3 dni. Został na zawsze. Moje szczęście. Moje oczko w głowie. Mój najlepszy i najwierniejszy przyjaciel. Mój Riko.


A + R = Aga + Riko 

Dlaczego sześć łap?

Bo to blog o życiu człowieka z psem. 
Chcę podzielić się z Tobą moimi spostrzeżeniami, moimi przemyśleniami, moimi metodami, aby praca z psem sprawiała jak najwięcej radości dla niego jak i dla Ciebie. Nie jestem profesjonalistką, aczkolwiek moim głównym celem na najbliższe lata to ukończenie kursu na behawiorystę zwierząt oraz na trenera psów. Swoją wiedzą opieram głównie na moich doświadczeniach z psem, książkach, artykułach oraz rozmowach z behawiorystą i trenerem psów. Mimo to, nadal są to tylko moje przemyślenia. Jeżeli komuś się przydadzą - jest mi bardzo miło, jeżeli nie lub są w czyjejś opinii po prostu głupie - uznaj to za kiepskie opowiadania młodej, niedoświadczonej pisarki.Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty

Polub nas

Nasz Instagram