Przejdź do głównej zawartości

Ostatni post

Wielkie testowanie karmy Petvita

Na początku czerwca rozpoczęliśmy testowanie suchej i mokrej karmy Petvita. Muszę przyznać, że jest to nasza pierwsza współpraca i jestem z niej bardzo zadowolona. Wszystko co widzisz na zdjęciu, dostaliśmy do testowania. Sporo tego, nie? Do tego przesyłka przyszło ekspresowo, bo już na drugi dzień od zgłoszenia! Wielki plus dla Petvity i sklepu Krakvet ;)
W paczce można było znaleźć: - próbki karm jakie Petvita ma w swojej ofercie (darmowe próbki możesz zamówić tutaj) - 2 puszki karmy mokrej o smaku koniny, - 2 puszki karmy mokrej o smaku łososia, - 2 puszki karmy mokrej o smaku jagnięciny, - worek karmy suchej o smaku kurczaka 2,5 kg, - przysmaki treningowe 😍 - kubek do odmierzenia odpowiedniej ilości karmy.
Ale co to jest tak właściwie Petvita?  Petvita to marka holistycznych i bezzbożowych karm dla psów i kotów. Oferują kompleksowe i naturalne karmy dla naszych pupili. 
Karma holistyczna?  Karma holistyczna to wzorcowe i idealne żywienie dla Twojego pupila. Głównym celem karmy…

Darmowy psi planner

Hejka!
Poniedziałek - ciężki dzień pt. nicmisieniechce, dlaczegomnietospotkało i dlaczegoniedzielatakszybkominęła. Tak, znam to doskonale. Mam czasem wrażenie, że Riko ma tak samo, mimo, że nie chodzi do pracy czy na uczelnie i teoretycznie nie wie, który mamy dzień tygodnia. Po prostu tak działa poniedziałek. Ale nowy tydzień to też moment na zaplanowanie całego tygodnia i rozpoczęcie czegoś nowego. Bo niby skąd się wzięło powiedzenie, że zacznę (tu wstaw swoje postanowienie) od poniedziałku? ; )
Dlatego postanowiłam przygotować dla Ciebie Dog Planner, dzięki któremu zaplanujesz bieżący tydzień lub uporządkujesz swoje postanowienia. Będzie Ci łatwiej dotrzymać swoich postanowień, jeżeli je odpowiednio zaplanujesz i spiszesz. W konkretne dni tygodnia możesz wpisać zaplanowaną aktywność z psem np. spacer na łąkę, nauka nowej sztuczki czy wizyta u weterynarza. W kontroli postępów możesz spisać jak idzie Wam nauka nowych sztuczek czy komend. Formularz Pamiętaj nie pozwoli Ci zapomnieć o szczepieniach, zabezpieczeniach przed kleszczami i pchłami czy o zakupie karmy dla czworonoga.

Nasz plan na ten tydzieńMiłego planowania! ; )


Komentarze

Popularne posty

Polub nas

Nasz Instagram